Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

O nas

Placówka Wsparcia Dziennego w Skrzyszowie z filią w Pogórskiej Woli

 

Placówka Wsparcia Dziennego w Skrzyszowie z filią w Pogórskiej Woli powstała Uchwałą Rady Gminy i jest jej odrębna jednostką budżetową. Posiada swój statut, regulamin, NIP i regon. Działa od 17 marca 2008r.

Placówka prowadzi działalność dla dzieci i młodzieży potrzebującej wielorakiego wsparcia, przejawiającej trudności w zakresie realizacji programu szkolnego a także pragnącej rozwijać swoje zainteresowania i talenty. Poprzez swoją działalność wspiera rodziny obejmując dzieci i młodzież szkoły podstawowej i gimnazjum planowanymi działaniami wychowawczymi, edukacyjnymi i opiekuńczymi.

Pobyt dziecka w placówce wsparcia dziennego jest dobrowolny, chyba że do placówki skieruje sąd.

Informacje na temat form, technik pracy i bazy dydaktycznej - w dziale "Zajęcia z dziećmi"


Sala do zajęć edukacyjnych, opiekuńczo - wychowawczych gier i zabaw

 

pomieszczenie kuchenne do spożywania posiłków

 

Placówka działa na podstawie obowiązujących zapisów prawnych:

  • Ustawy z dnia 9 czerwca 2011r. o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej
  • Uchwały Nr X/92l07 Rady Gminy Skrzyszów z dnia 7 grudnia 2007 r. w sprawie utworzenia placówki opiekuńczo-wychowawczej Dz. Urz. Woj. Małopolskiego z 2008 r. Nr 242 poz.l534l
  • Uchwały Nr XIII/155/I2 RADY GMINY Skrzyszów z dnia 27 marca 2012r.
  • Statutu Placówki Wsparcia Dziennego w Skrzyszowie
  • Regulaminu Placówki - Szczegółowe zadania oraz organizacja działania placówki wsparcia dziennego, w tym rodzaj dokumentacji dotyczącej dziecka oraz sposób jej prowadzenia

 

 

 

Godziny Otwarcia

 godz.otwarcia
© 2017

Please publish modules in offcanvas position.