Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kadra

WYCHOWAWCY

Zgodnie z Ustawą z dnia 9 czerwca 2011 r. o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej (i zmianami) pod opieką jednego wychowawcy w Placówce Wsparcia Dziennego, w tym samym czasie, może przebywać nie więcej niż 15 dzieci.Osoby zatrudnione w placówkach wsparcia dziennego muszą legitymować się szczególnymi kwalifikacjami związanymi z zajmowanym stanowiskiem, które szczegółowo określa Ustawa.

 
  • mgr Aneta Sołowij - Kierownik Placówki w Skrzyszowie i jej filii w Pogórskiej Woli, wychowawca w Placówce w Skrzyszowie, pedagog ogólny, pedagog opiekuńczo- wychowawczy, posiada uprawnienia wychowawcy i kierownika wypoczynku, muzykoterapeuta, logopeda
 
  • mgr Iwona Budzik - Wychowawca w placówce w Pogórskiej Woli, pedagog, nauczyciel nauczania zintegrowanego, studia licencjackie- Pedagogika Resocjalizacyjna i Sądowa, studia magisterskie uzupełniające- Edukacja Wczesnoszkolna.
 

 

  • mgr Małgorzata Pyzdek - wychowawca w Placówce w Skrzyszowie, pedagog opiekuńczo - wychowawczy, pedagog pracy socjalnej, resocjalizacji i profilaktyki społecznej, studium ekonomiczne

 

 

 

Godziny Otwarcia

 godz.otwarcia
© 2017

Please publish modules in offcanvas position.